Specialista reklamy a marketingu

ASALONTA, s.r.o.

Bratislava, Okres Senica, Okres Skalica, Praha, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.09.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení a budování marketingového týmu, aktivní práce s novými i stávajícími klienty, aktivní vyhledávání klientů v oblasti reklamy, práce s PC. Zpracování cenové nabídky, objednávek, apod.. Najděte se v oboru s budoucností a seberealizujte se.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Obor s budoucností
jistotu klientům i spolupracovníkům
bezplatné vzdělání
dynamický a přátelský kolektiv
zaměstnanecké výhody
odměny
možnost kariérního růstu
a hlavně nadprůměrné finanční ohodnocení

Informace o náboru

Chcete budovat kariéru? Máte obchodního ducha? Zaujala Vás reklama? Chcete pracovat v oboru s budoucností? Pokud ANO, tak se přidejte k nám! Rozšiřujeme obchodní týmy v daných regionech: Hodonín, Břeclav, Brno, Uherské Hradiště, Praha, Skalica, Bratislava

Své životopisy a průvodní dopisy zasílejte na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Reklamní agentura

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme obchodního ducha, práci s lidmi, schopnost vedení lidí, chuť se vzdělávat v oblasti reklamy, základní znalost PC.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Reklamní agentura ASALONTA je nezávislá společnost nabízející profesionální marketingové a reklamní služby, pro všechny, kteří chtějí získat novou klientelu a stát se nejlepšími ve svém oboru.
Díky dlouholetým zkušenostem nabízíme full servis a dlouhodobou spolupráci s prvotřídní kvalitou.

Působíme již ve třech zemích střední Evropy.
ID: 1971167  Datum zveřejnění: 6.8.2015