Montážní práce v automobilce - skvělé podmínky, bonusy až 36 000 Kč ročně!

Ascari s.r.o.

Místo práce
Nošovice, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* práce na montážních linkách (upevňování a montáž dílů automobilů apod.)
* obsluha svařovacích automatů - vkládání dílů do strojního zařízení
* dodržování technologických postupů
* vkládání jednotlivých kusů do strojního zařízení
* kontrola odvedené práce
* zodpovědnost za plynulost výrobních procesů
* průběžné zajišťování údržby výrobního zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 13. a 14. plat
* čtvrtletní prémie
* denní menu v hodnotě 25 Kč
* proplacení 50% nákladů souvisejících s cestou do zaměstnání a zpět
* garance dlouhodobé spolupráce
* slevy na vyrobená vozidla
* slevu na nájem bytů našich zaměstnanců

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní stabilní společnost působící v automobilovém průmyslu, která opakovaně získala ocenění Zaměstnavatel roku 2014.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vlastní výuční list (ve strojírenském oboru, automechanik, autoelektrikář, autokarosář, autolakýrník, mechanik - elektronik) - NENÍ PODMÍNKOU
* má technické myšlení a dokáže pracovat v týmu
* je ochoten pracovat ve vícesměnném provoze (týden ranní směny, týden noční směny, týden odpolední směny)
* má VELMI dobrou fyzickou kondici
* nebrání se přesčasové práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2038539  Datum zveřejnění: 5.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17100 - 30000 Kč/měsíc