Práce na lince - operátor výroby. Nástup ihned!

Ascari s.r.o.

Místo práce
Průmyslová zóna Ovčáry, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• práce na výrobních linkách.

• 3 směnný provoz.

• práce v taktu.

• dodržování postupů.

• proškolení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• NÁSTUPNÍ mzda 17 300 Kč.

• mzda po zapracování 18 600 Kč.

• bonusy až 3 500 Kč/měsíčně.

• příplatky za přesčasy a mimořádné směny.

• 5 týdnů dovolené.

• příspěvek na stravné cca 30 Kč/den.

• dotace na dopravu 30 Kč/den.

Informace o náboru

Hledáme kandidáty do výrobního závodu, kteří se nebojí fyzicky náročné práce. Jste vytrvalí? Nebojíte se práce? Využijte své příležitosti a staňte se součástí týmu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro významnou mezinárodní společnost se zaměřením na automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor/ka s možností dlouhodobého zaměstnání.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?

• vysoké pracovní nasazení.

• vytrvalost.

• schopnost pracovat v týmu.

• ochota pracovat přesčas.

• dobrá fyzická kondice.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2120889  Datum zveřejnění: 13.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 23000 Kč/měsíc