Obsluha strojů a zařízení v automobilce - 13. a 14. plat - výrobní a letní bonusy, čtvrtletní prémie!

Ascari s.r.o.

Nošovice, okr. Frýdek - Místek, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
05.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
17700 - 38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Montáž jednotlivých dílů v tempu
- Obsluha strojů a zařízení
- Kontrola kvality odvedené práce
- Dodržování bezpečnostních a pracovních standardů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Základní nástupní mzda 17 700 Kč (plus příplatky nad rámec zákoníku práce)
- Po zapracování základní mzda 19 750 Kč (plus navíc odměny a příplatky)
- Od 4. měsíce docházkový bonus ve výši 1 600 Kč
- Úhrada 50% nákladů spojených s dopravou do a ze zaměstnání (autobusová spojení ze všech měst MS kraje zajištěna)
- Pololetní a výrobní bonusy až do výše 60% mzdy = 13. a 14. plat
- Čtvrtletní prémie až do výše 6 400 Kč

- Příspěvek na závodní stravování (oběd za 25 Kč)
- Benefity: zajištění slevy na nájmu, zvýhodněný pronájem vozu Hyundai, členství v Hyundai Family Club atd.

- NÁSTUP IHNED!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nabíráme pro zaměstnavatele roku 2013, 2014 a 2015!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Velmi dobrá fyzická kondice
- Ochota k přesčasům
- Zodpovědnost
- Spolehlivost
- Manuální zručnost
- Technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2132709  Datum zveřejnění: 5.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17700 - 38000 Kč/měsíc