Montážní dělník - 25 000 Kč - Jablonec nad Nisou

Ascari s.r.o.

Na Roli 2405/26, Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
02.11.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 26000 Kč/měsíc, 144 Kč - 157 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádění dělnických prací ve výrobě na základě zadání a výrobních postupů
- Identifikace poruch výrobních zařízení
- Plnění výrobního plánu
- Přebírání a předávání informací o výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda 144 Kč - 157 Kč / hod.
- Směnové příplatky
- Práce na HPP
- Pravidelné zálohy
- Profesionální přístup koordinátorů
- Zaškolení na výrobní proces
- Zázemí silné mezinárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme vhodné pracovníky pro jednu z nejvýznamnějších automobilových závodů v Libereckém kraji. Buďte u toho a vybudujte si svou kariéru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- věk od 18 let
- ochota pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost
- praxe výhodou
- pozice vhodné pouze pro muže

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2258291  Datum zveřejnění: 23.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 26000 Kč/měsíc, 144 Kč - 157 Kč