Operátor/ka výroby - 18 000 Kč

Ascari s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*obsluha poloautomatických strojů pro výrobu hliníkových komponentů pro klimatizační jednotky pro automobilový průmysl
*identifikace poruch výrobních zařízení
*plnění výrobního plánu
*přebírání a předávání informací o výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

*mzda až 18 000 Kč
*NÁBOROVÝ PŘÍŠPĚVEK
*práce na HPP - STABILNÍ zaměstnání
*pravidelné zálohy
*profesionální přístup koordinátorů
*zaškolení na výrobní proces
*zázemí silné mezinárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

DENSO AIRS SYSTEMS CZECH s. r. o. se specializuje se na výrobu hliníkových komponentů pro automobilové klimatizační systémy. Mezi vyráběné produkty patří trubky do motorového prostoru, na výparník, kondenzátor a topení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*věk od 18 let
*spolehlivost
*ochota pracovat ve směnném provozu
*manuální zručnost
*praxe výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2576643  Datum zveřejnění: 25.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000