Obsluha strojov ( 700- 920 €/mes.) nástup ihneď!

Ascari s.r.o.

Miesto práce
Sokolská 1100, Hluk 687 25, ČR, Okres Uherské Hradiště
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
700- 920 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha výrobnej linky
• montáž výrobkov
• manipulácia s materiálom
• nejedná sa o pásovú výrobu

Zamestnanecké výhody, benefity

• príspevok na ubytovanie/ dopravu
• zaujímavé finančné ohodnotenie
• osobné ohodnotenie
• nadštandardné príplatky za zmennú prevádzku (8 hodinové zmeny)
• zaistenie vstupnej lekárskej prehliadky - ZADARMO
• pracovná obuv a oblečenie - ZADARMO
• miesto pracoviska: Hluk, okr. Uherské Hradiště
• možnosť pracovne vycestovať do Nemecka (všetko hradené + diéty), nemčina nie je nutná

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilná strojárenská spoločnosť so sídlom v Hluku (okr. Uh. Hradiště, ČR), hľadá pracovité a zručné spolupracovníkov do svojho závodu ktorý sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která byla založena v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 800 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 6 let jsme zaměstnali více než 5 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, dopravě a ve službách. Patříme mezi TOP 7 agentur práce v České republice.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2623978  Datum zveřejnění: 28.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 700- 920 €