Stabilní práce operátor výroby v Českém Brodě - výdělek až 14 000

Ascari s.r.o.

Místo práce
Český Brod, Středočeský kraj, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
12000-14000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat ve stabilní společnosti s dlouholetou působností na trhu? Tak neváhejte a přidejte se k nám. Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé a šikovné pracovníky a pracovnice na pozici operátor výroby.

Požadujeme:
-Manuální zručnost
-Spolehlivost

Zaujala Vás naše nabídka? Tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: +420 734 646 962, nebo na email: [email protected].
Těšíme se na Vás, Vaše Ascari.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
-Plat 12000-14000
-Příjemné pracovní prostředí
-Odborné zaškolení
-20 dnů dovolené
-Dlouhodobá spolupráce
-Vstupní prohlídka zdarma
-Příplatky za svátky, soboty, neděle, přesčasy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

velkokapacitní výroba zásobníků pro inkoustové tiskárny, cartridge, tonerové kazety značek Canon, Epson, Hewlett-Packard, Apple, Brother

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2834825  Datum zveřejnění: 1.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12000-14000