Ošetřovatel/ka a zdravotní sestra/zdravotní bratr s vyšší odbornou kvalifikací v oboru anestezie a intenzivní péče

Asklepios Fachklinikum Brandenburg

  • Místo práce: Lübben (aglomerace Berlín/Braniborsko), Německo
  • Termín nástupu: v nejbližším možném termínu
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Hledáte místo, kde uplatníte veškeré své odborné znalosti a osobní nasazení? Vždy jste snili o tom, že budete žít v zahraničí a sbírat mezinárodní zkušenosti? Potom Vás rádi poznáme!

Pro oddělení Časná neurologická rehabilitace a respirační jednotka/iktová jednotka hledáme

ošetřovatele/ku a zdravotní sestru/zdravotního bratra
s vyšší odbornou kvalifikací v oboru anestezie a intenzivní péče

Co nabízíme?
• Očekávají Vás výborné možnosti rozvoje – s dlouhodobou perspektivou.
• To, že Vaše nasazení a know-how náležitě ohodnotíme podle vykonané práce, je u nás samozřejmé. Kvalifikaci odpovídá odměna (v souladu s kolektivní smlouvou společnosti Asklepios Fachkliniken Brandenburg GmbH).
• Poznejte přátelskou atmosféru a opravdovou týmovou práci – a společný úspěch.
• Aktivní podporu rozmanitých možností dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
• Samozřejmě bychom chtěli, abyste se u nás cítil/a dobře, proto můžete počítat se strukturovaným zapracováním do moderních koncepcí ošetřování a péče.
• Flexibilní pracovní podmínky s možností zkráceného nebo plného úvazku
Již nyní se na Vás těší náš profesionální tým. Abychom Vám trochu usnadnili rozhodnutí přestěhovat se do Německa, podpoříme Vás i nad rámec výkonu pracovní činnosti. Pomůžeme Vám při hledání bytu a uhradíme Vám náklady spojené se stěhováním. V případě potřeby se můžete rovněž na naše náklady zúčastnit jazykového kurzu. Při dostavení se k přijímacímu pohovoru Vám navíc uhradíme náklady spojené s cestou a ubytováním.

Vaše náplň práce
• Převezmete ošetřovatelskou péči o pacienty vyžadující intenzivní péči.
• Budete odpovědný/á za odbornou péči o pacienty vyžadující zajištění funkce dýchání.
• Budete provádět rozsáhlý monitoring pacientů.
• Příprava a pomoc při diagnostických a terapeutických postupech
• Budete s jistotou ovládat lékařské přístroje běžně používané na odděleních intenzivní péče.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním:
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Znalosti
Jazykové znalosti:
Němčina - mírně pokročilý
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Váš profil
• Máte úspěšně ukončené vzdělání v oboru ošetřovatel/ka a zdravotní sestra/bratr nebo máte ukončené rovnocenné vzdělání.
• Výhodou by bylo ukončené vyšší odborné vzdělání v oboru anestezie/intenzivní péče.
• Dobře se u nás zapíšete, pokud budete mít praxi v péči o pacienty vyžadující intenzivní péči a zajištění funkce dýchání.
• Máte dobré znalosti německého jazyka. Náklady na pokračující jazykový kurz případně uhradíme.
• Umíte ovládat výpočetní techniku.
Kromě toho vykazujete vysokou míru odpovědnosti a také výraznou odbornou způsobilost a sociální kompetenci. Při ošetřování a péči o nemocné v prostředí psychiatrické kliniky je navíc velice důležitá ochota ke spolupráci a flexibilita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Kdo jsme?
Společnost Asklepios Fachkliniken Brandenburg GmbH je zřizovatelem třech nemocnic specializovaných na neurologii a psychiatrii ve městech Brandenburg an der Havel, Lübben a Teupitz. Ve městech Brandenburg a.d.H. a Lübben je nabídka služeb rozšířena o specializovaná oddělení dětské a dorostenecké psychiatrie. Naše kliniky ve městech Teupitz a Brandenburg a.d.H. jsou fakultními nemocnicemi nemocnice Charité. Patříme do Sdružení klinik Asklepios, přední skupiny soukromých klinik s více než 100 zdravotnickými zařízeními v Německu.
Specializovaná klinika Asklepios se nachází v regionu Berlín/Braniborsko ve městě Lübben, jihovýchodně od Berlína.
Hlavní oblast působení společnosti
Zdravotnictví
Informace o náboru
Vzbudili jsme Vaši zvědavost?
Pak se těšíme na Vaše průkazné podklady k žádosti o místo, které nám prosím zašlete pomocí tlačítka „Odpovědět na pozici“. Výhodou je vyhotovení v německém jazyce a přeložená vysvědčení a listiny.

Kontakt
René Brockmann, vedoucí pro poskytování péče
E-mail: [email protected]
Telefon +49(3546) 29 233
Adresa společnosti
Anton-Saefkow-Allee 2 Zobrazit na mapě
14772 Brandenburg an der Havel
www.asklepios.com
Kontakt
E-mail: poslat životopis
ID: 2192877  Datum zveřejnění: 23.7.2015