Production engineer specialist

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Monitorovanie a analýza výrobných postupov
- Analýza možných a vzniknutých porúch vo výrobnom procese
- Kontrola zariadení a príprava technickej dokumentácie
- Prinášanie návrhov na zefektívnenie výrobných procesov
- Technické poradenstvo, vypracovávanie systémových riešení
- Produktové, projektové, inštalačné školenie zákazníkov, ale aj interne
- Konzultácie technických riešení s projektantmi v Nemecku
- Príprava reportov
- Osobná zodpovednosť za plnenie cieľov

- 3-mesačné školenie v Nemecku
- možnosť neustáleho ďalšieho odborného vzdelávania
- práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- práca v kolektíve profesionálov v danom odvetví
- komunikácia v angličtine na dennej báze
- motivujúci plat zodpovedajúci danej pozícií

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Úspešná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer, Strojárstvo, Eletrotechnické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- vysokoškolské vzdelanie (automatizácia, mechatronika, strojárstvo)
- skúsenosti v oblasti mechatroniky, elektrotechniky a automatizácie sú veľkou výhodou
- schopnosť komunikovať denne v anglickom alebo nemeckom jazyku je nevyhnutnosťou
- schopnosť technicky uvažovať a byť schopný analyzovať problém
- záujem o prácu v danej oblasti a ochota neustále sa vzdelávať
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť tímovej práce
- spoľahlivosť, flexibilita, komunikatívnosť

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1941612  Datum zveřejnění: 28.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 €