Výrobní dispečer/ka

ASTRA MOTOR spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Firemní 703, 619 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici dispečeři strojírenské výroby (31157)

Pracoviště a kontakty

Firma:ASTRA MOTOR spol. s r.o., IČ 60736852
Pracoviště:Firemní 703/1, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt telefonicky kdykoliv nebo e-mailem

Neumíte si zorganizovat ani váš vlastní čas? Nechce se vám s nikým mluvit? Tak to vás nechceme! Protože my hledáme rozené organizátory s komunikací v malíčku na pozici dispečer výroby!
Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.
Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené - mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho. www.astramotor.cz

Náplň práce:
Sestavování operativních plánů výroby s důrazem na optimalizaci výrobních kapacit a termínů výroby
Kontrola dodržování operativního plánu
Úprava operativního plánu a jeho koordinace s ostatními odděleními firmy
Zpracování provozní dokumentace, výkazů a evidence
Práce s informačním systémem QI - klíčový uživatel
Práce s programy MS Office (Excel, Outlook, Word) - pokročilá znalost
Práce a součinnost při zvyšování produktivity a efektivity práce
Pravidelné školení a Workshopy

Co nabízíme:
Stabilní a zajímavou práci
Seberealizaci a osobní rozvoj
Nadstandardní pracovní prostředí
Špičkové technologie
Zajištěné stravování
Bonusový motivační program
Skvělý kolektiv a spousty výzev!

Co požadujeme:
Schopnost organizovat a řídit procesy výroby včetně některých kooperací
Technická zdatnost ve strojírenství, znalost strojírenských technologických postupů, znalost čtení výkresové dokumentace
Zkušenosti s podobnou pozicí ze strojírenské firmy zaměřené spíše na kusovou a malosériovou výrobu
Znalosti práce s PC (IS, MS OFFICE) na pokročilé úrovni, znalosti IS QI velkou výhodou
Zkušenosti s LEAN PRODUCTION velkou výhodou
Logické myšlení
Vysoká spolehlivost, samostatnost a přirozenou autoritu
Vyšší odborné nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou strojírenského směru
Řidičský průkaz skupiny B

Poslední změna:2016-09-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11151190714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou