Asistent/ka

ASTRA MOTOR spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Firemní 703, 619 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:ASTRA MOTOR spol. s r.o., IČ 60736852
Pracoviště:Firemní 703/1, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt telefonicky nebo emailem
Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.
Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené - mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho.
Hledáme pracovnici na pozici:
ASISTENTKA
Náplň práce:
vedení účetnictví - hlavní pracovní náplň
zpracovávání faktur, zaúčtování položek, cestovní příkazy, banka
evidence docházky zaměstnanců a zpracovávání podkladů pro mzdy
práce v účetním podnikovém IS - WAM S3 a výrobním podnikovém IS - QI
plnění operativních úkolů administrativního charakteru
podpora obchodnímu oddělení
evidence firemní korespondence, kopírování, tisk, vyřizování emailů
objednávání a evidence kancelářských i jiných potřeb
péče o návštěvy
Požadavky:
VŠ/SŠ ekonomického směru, min. 2 roky praxe na pozici asistentka - účetní
zkušenosti a praxe s vedením účetnictví, mezd a docházky zaměstnanců
samostatnost a pečlivost při řešení úkolů
komunikativní znalost Anglického jazyka, NJ výhodou
schopnost týmové spolupráce
kreativita a logické myšlení
časová flexibilita
loajalita k firmě
řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
zázemí prestižní společnosti
práci v moderní dynamické a prosperující firmě
příspěvek na stravování
možnost profesního růstu
Pracoviště: Brno
Nástup: březen 2017

Poslední změna:2017-02-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12214820740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Ekonomika - podvojné účetnictví
Ekonomika - mzdové účetnictví
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, komunikativní
Němčina - Pasivní, výhodou