Specialista technické podpory

ASUS Czech Service s.r.o.

Místo práce
Na Rovince 887, 720 00 Ostrava - Hrabová, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
18.05.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- telefonická komunikace se zákazníky servisního centra (komunikace interní i externí, příchozí i odchozí hovory)
- řešení zákaznických reklamací a technických problémů
- dohledávání informací o produktech, reklamacích
- dohledávání informací ve znalostních databázích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost využití cizích jazyků
- odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
- 13. plat
- příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
- podnikové stravování, příspěvek na stravování
- možnost využití permanentek na sportovní aktivity
- systém vzdělávání, jazykové a odborné kurzy
- možnost seberealizace a růstu, budování profesní kariéry
- zázemí mezinárodní úspěšně se rozvíjející společnosti
- mladý kolektiv

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis přes odpovědní formulář na této stránce, případně na e-mail [email protected] . Do předmětu uveďte název pozice, o kterou se zajímáte. K e-mailu můžete také připojit motivační dopis či jakýkoliv jiný dokument, který nám pomůže dozvědět se o Vás více.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, technická podpora

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nadprůměrná znalost IT – HW, SW, instalace, opravy
- nadprůměrná znalost MS Office – Outlook, Excel
- komunikativní znalost angličtiny podmínkou – mluvené i psané
- kultivovaný mluvený projev bez vad řeči
- samostatnost, komunikativnost, schopnost empatie, proaktivita, kultivovanost
- minimálně SŠ vzdělání - elektrotechnické nebo IT zaměření výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ASUS, jeden z TOP 5 výrobců notebooků a tvůrce nejprodávanějších a nejúspěšnějších základních desek na světě, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS nabízí bohaté portfolio inovativních produktů, a je jedním z leadrů na trhu v oblastí designu a inovací.

Poznámka k ochraně osobních údajů:
Pokud poskytnete své údaje společnosti Profesia CZ, spol. s r.o., budou Vaše údaje shromažďovány, zpracovávány a používány touto společností. Profesia CZ, spol. s r.o. sdělí Vaše údaje společnosti ASUS Czech Service s.r.o. za účelem náboru na pracovní pozici.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1487026  Datum zveřejnění: 20.4.2015