Mzdová účetní

ASUS Czech Service s.r.o.

Místo práce
Na Rovince 887, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní odpovědnost:

- řádné zpracování mezd v daném termínu
- dodržování všech povinností, termínů a lhůt v souladu s legislativními požadavky

Náplň práce:

- samostatné zpracování a vedení kompletní mzdové agendy pro 400 zaměstnanců,
- zpracovávání podkladů na základě požadavků HR manažera,
- komunikace se státními institucemi,
- každodenní komunikace se zaměstnanci, řešení individuálních dotazů, vystavování potvrzení,
- spolupráce na projektech v rámci HR oddělení (např. implementace nového HRIS)

Dodatek k náplni práce:

- jinými slovy, to, co dělá mzdovka, byste měli vědět lépe než my, naše očekávání je, že se na vás budeme moci 100% spolehnout

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- standardní práci mzdové účetní,
- zapojení do ostatních projektů HR oddělení,
- vstřícnou a otevřenou atmosféru uvnitř HR oddělení,
- pružnou pracovní dobu
- měsíční / roční / docházkový bonus
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- dodatková dovolená
- sick days
- jazykové kurzy v pracovní době
- permanentky na sportovní aktivity
- volnočasové akce
- sleva na nájemném v RPG bytech

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail [email protected] , případně odpovědním formulářem na této stránce. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se zajímáte. Můžete také připojit motivační dopis či jakýkoliv jiný dokument, který nám pomůže dozvědět se o Vás více.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče, kteří:

- jsou vstřícní, komunikativní,
- jsou odpovědní v dodržování termínů,
- rádi a efektivně komunikují s úřady,
- obecně mají systematický přístup k práci,
- mají smysl pro humor (budou mu čelit stejně často, jako vyřizování PN),
- dokáží používat zdravý selský rozum,
- mají chuť stále se rozvíjet a růst,
- aktivně používají PC ke své práci a ovládají standardní kancelářský software

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ASUS, jeden z TOP 5 výrobců notebooků a tvůrce nejprodávanějších a nejúspěšnějších základních desek na světě, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS nabízí bohaté portfolio inovativních produktů, a je jedním z leadrů na trhu v oblastí designu a inovací.

Poznámka k ochraně osobních údajů:
Pokud poskytnete své údaje společnosti Profesia CZ, spol. s r.o., budou Vaše údaje shromažďovány, zpracovávány a používány touto společností. Profesia CZ, spol. s r.o. sdělí Vaše údaje společnosti ASUS Czech Service s.r.o. za účelem náboru na pracovní pozici.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2187003  Datum zveřejnění: 4.9.2015