Projektant

Ata engineering CZ s.r.o., (MPSV)

Místo práce
Hrušovská 3203, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ata engineering CZ s.r.o., IČ 25370782
Pracoviště:Ata engineering CZ s.r.o./2/, Hrušovská 3203/13a, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Dodavatel interiérových ocelových konstrukcí hledá vhodného kandidáta na pozici "projektant".

Požadujeme: SŠ vzdělání - stavební nebo strojní, dobrá znalost práce v AutoCAD podmínkou, znalost MS Office, řidičské oprávnění skup. B, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, jazykové znalosti. Vhodné i pro absolventy.

Místo výkonu práce: Hrušovská 3203/13, 702 00 Ostrava

Nástupní plat: 15.000 - 25.000 Kč

Termín nástupu: září 2014

Profesní životopisy zasílejte na e-mail: [email protected], Tel: 597 589 600

Poslední změna:2014-08-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7781700744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou