Metrolog – 3d měření na hexagon

ATC Styl s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zámek 64, 675 71 Náměšť nad Oslavou, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-16
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v oblasti metrologie (31117)

Pracoviště a kontakty

Firma:ATC Styl s.r.o., IČ 26279193
Pracoviště:ATC Styl s.r.o. - pracoviště Náměšť nad Oslavou, Zámek 64, 675 71 Náměšť nad Oslavou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-06-16
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, s příspěvkem zaměstnavatele

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
• Programování 3D měření pro HEXAGON DEA PIONEER
• Práce s ostatními měřidly – mikrometry, koncové měrky, kalibry
• Výstupní kontrola obrobků, správa měřících protokolů
• Správa měřidel a kalibrů (externí kalibrace)

Požadujeme:
• Ukončené středoškolské vzdělání v technickém oboru
• Prokazatelná praxev 3D programování na podobné pozici nutná
• životopis s referencemi a fotografií
• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, dobrý zdravotní stav
• Systematické a analytické myšlení
• Znalost ovládání MS OFIICE – Word, Excel
• Aktuálnost pozice si předem ověřte na http://atcstyl.cz/kariera/ !!!

Nabízíme:
• Práci v zázemí stabilní firmy
• Jednosměnný provoz
• Benefity podle dosažených výsledků
• Platové rozpětí 20 – 25 tis./měsíčně podle dosažených výsledků
• Zajištěné stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• Práce na HPP, pracoviště v Náměšti nad Oslavou

Poslední změna:2016-06-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 10284480776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, základní technické názvy