Obchodný zástupca (CZ) - home office

ATECH.NET s.r.o.

Česká republika, Vysočina, Juhomoravský kraj, Zlínsky kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
FIX + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najdôležitejšími úlohami sú starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových obchodných partnerov a oddané riešenie ich otázok a problémov.

• Pracovný týždeň: 4 dni strávené v Českej republike (home office + návšteva obchodných partnerov) a 1 deň na Slovensku v kancelárii
• Starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
• Vyhľadávanie nových obchodných partnerov
• Osobná návšteva obchodných partnerov v Českej republike
• Telefonická/emailová komunikácia s obchodnými partermi
• Budovanie a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov
• Plnenie stanoveného plánu spoločnosti
• Pravidelné vyhľadávanie nových nápadov a riešení

• Služobné vozidlo, notebook a telefón
• Zúčastnenie sa na odborných školeniach
• Pravidelné vzdelávanie v rámci firmy s významným vedomostným repertoárom
• Mladý tím pripravený dosiahnuť naše ciele
• Možnosť významného kariérneho rastu
• Min. 3-ročný kariérny plán ihneď po nástupe
• Vlastne vyvinuté systémy, ktoré zrýchľujú a uľahčujú prácu
• Vzrušujúce úlohy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (zbývá ještě 13 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

A

Je dôležité, aby bol náš budúci kolega poriadkumilovný, precízny a aby s radosťou
vykonával rozmanité a výzvami plné dôležité úlohy. Ideálnym uchádzačom je
osoba, ktorej je práca s ľuďmi dôverne známa a pravidelne s nimi
komunikuje osobne alebo prostredníctvom telefónu/emailu. Trpezlivo si vypočuje
zákazníkov a nájde najlepšie riešenie na ich problémy. Nevie si predstaviť, aby žil svoj
každodenný život bez stálych ľudských vzťahov.

Hoci ho dôkladne vyučíme a pravidelne sa bude zúčastňovať na
školeniach, no nie my mu chceme vysvetľovať, ako treba komunikovať so
zákazníkmi.

• Komunikačné schopnosti
• Schopnosť riešiť konflikty
• Skúsenosti s predajom/zákazníckym servisom
• Skúsenosti s predajom/zákazníckym servisom v IT sfére sú výhodou
• Plynulé ovládanie českého jazyka (anglický jazyk výhodou, maďarský jazyk extra výhodou)
• Otvorená, trpezlivá a pozitívna osobnosť

ATECH.NET – VYRIEŠIME TO

Činnosť obnovovania počítačov sme začali budovať v roku 2011, keď sme zistili, že ľudia nepotrebujú zbytočne predražené IT zariadenia s príliš veľkým výkonom, pretože ich potreby v plnej miere uspokoja aj niekoľkoročné obnovené počítače. Vďaka tomuto riešeniu sme boli schopní obslúžiť široké spektrum našej klientely, a to rentabilne a šetrne k životnému prostrediu.

A tak dnes, v roku 2017 spolu s 25 kolegami pracujeme na tom, aby sa stala naša firma vedúcou na trhu obnovených IT zariadení v Európe.

Naša činnosť pozostáva z dvoch častí. V prvom rade ide o odkúpenie počítačov a notebookov od veľkých firiem, ktoré následne podrobujeme odborným testom a samotnému procesu repasovania/obnovenia. Vďaka tomu ponúkame našim zákazníkom vysokokvalifikované obnovené produkty, na ktoré sa vzťahuje 2-ročná záručná doba. Ďalej nasleduje online predaj produktov cez našu malo a veľkoobchodnú sieť, usilujúc sa pritom dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Poslanie firmy:
Náš mladý tím si vytýčil za cieľ znížiť množstvo elektronického odpadu v Európe prostredníctvom obnovovania nepotrebných zariadení veľkých firiem a ich následný predaj za zlomok pôvodných cien.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Osada Reviczkého 38
94603 Kolárovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Imrich Zuber
Tel.: 0911 628 585
E-mail: poslať životopis
ID: 3157025   Datum zveřejnění: 11.8.2017