Obchodník

Atlantic Studio s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nad Zámkem 1072, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v oblasti propagace a reklamy (33391)

Pracoviště a kontakty

Firma:Atlantic Studio s.r.o., IČ 28311299, http://www.atlanticstudio.cz
Pracoviště:Nad Zámkem 1072, Podklášteří, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 20000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme komunikativního a dobře naladěného obchodníka, který je orientován na výsledek a tah na branku.
Jsi aktivní, precizní a motivován k růstu a dalšímu vzdělávání? Pak hledáme právě tebe!

POŽADUJEME:
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- komunikace s novými a stávajícími klienty
- prezentaci služeb a řešení
- znalost či orientaci v možnostech grafických řešení (brandy, obaly, weby, e-shopy, tiskoviny, outdoor)
- znalost webových technologií (web, e-shop, aplikace)
- orientaci v online marketingu (SEO, PPC, FB)
- odpovědnost a samostatnost
- znalost MS Word, Excel, Powerpoint
- řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
- fixní plat + vysoké provize z realizovaných obchodů
- práci na částečný nebo plný úvazek
- možnost měsíčního výdělku 20.000 - 50.000 Kč
- mladý, neformální a přátelský kolektiv
- možnost osobního i finančního růstu
- pomocnou ruku při zaškolení či dalším vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, penzijní připojištění, volná pracovní doba

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 12516730718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou