Specialista/tka marketingu

ATLAS software a.s.

Místo práce
Výstavní 292/13, 702 00 Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• odpovědnost za marketingové projekty
• odpovědnost za propagaci společnosti
• spolupráce na celkovém marketingovém plánu
• spolupráce a koordinace práce s různými odděleními i externími dodavateli
• firemní e-mailing - příprava, dodržování firemní grafiky, tisk, distribuce
• správa webů a firemního intranetu – správa, editace, vkládání příspěvků, optimalizace webu dle nejnovějších trendů
• spolupráce na tvorbě a tvorba firemních materiálů a podpory

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci v profesionálním kolektivu
• možnost seberealizace
• zázemí silné, stabilní společnosti, která je leaderem na trhu
• odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
• navázání dlouhodobé spolupráce na HPP, profesní a karierní růst
• benefitní systém ušitý na míru zaměstnancům, dovolená navíc, SICK DAYS, FREE DAYS
• pružná pracovní doba

Informace o náboru

Společnost ATLAS consulting s centrálou v Ostravě rozšiřuje svůj marketingový tým. Máte vztah k marketingu, webovým stránkám, grafice… Hledáme kolegu či kolegyni s obchodním duchem na pozici:

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání
• praxi na obdobné pozici – minimálně 2 roky
• schopnost psaní a stylizace vlastních článků
• dobrá znalost Microsoft Office a některého grafického programu výhodou
• samostatnost, organizační schopnosti
• aktivní přístup, komunikativnost, ochota se učit novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Softwarová společnost ATLAS software a.s. se věnuje vývoji, výrobě a distribuci právních a ekonomických informačních systémů a aplikací.
Náš produkt Codexis® se stal nejobsáhlejším právním informačním systémem v České republice. Je zcela jedinečný díky svému zaměření, úplnosti rozsahu, originálnímu způsobu zpracování, pestré řadě výkonných funkcí a mnohým dalším užitečným vlastnostem.
Všechny naše programy – Daňová kancelář®, ProfiData®, Finanční kancelář®, Personální kancelář®, Obchodní kancelář®, Loginet®, Themio®, Guliver®, Codexis® Pracovní doba®, Equanta® a Navigal® – jsou vystavěny na modulárním principu, který umožňuje sestavení individuální kolekce prvků dle požadavků a potřeb zákazníka.
Při vývoji i dodávkách produktů stojí v popředí našeho zájmu vždy uživatel, který ocení bezchybný, bezproblémový a intuitivně ovládaný software.
Péče o klienta u nás začíná uzavřením úspěšného kontraktu, který chápeme jako první krok v navázání dlouhodobých vzájemně výhodných obchodních vztahů.
O kvalitě našich produktů svědčí nejen úspěšně absolvovaný audit systému managementu kvality, na jehož základě nám byl udělen certifikát ISO 9001:2001, ale zejména řada spokojených uživatelů, mezi nimiž najdeme renomované firmy podnikatelského i poradenského zaměření, jako ČEZ, a.s., Komerční banka, a.s., PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., EVRAZ Vítkovice steel, a.s a další.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Výstavní 292/13
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Veronika Richtrová
Tel.: 596 105 114
E-mail: poslat životopis
ID: 2974767   Datum zveřejnění: 14.3.2017