Vývojový konstruktér - strojní projektant

ATMOS Chrást s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Plzeňská 149, 330 03 Chrást, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:ATMOS Chrást s. r. o., IČ 49712381, http://www.atmos-chrast.cz
Pracoviště:Plzeňská 149, 33003 Chrást u Plzně

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: Blanka Brabencová, 377 860 174, [email protected]

Místo výkonu práce: Chrást u Plzně

Náplň práce: lokomotivních šroubových kompresorů proruský trh šroubových kompresorů, sušičů pro ruský trh

Požadavky: zkušenost s 2D/3D prostředím, modelováním, analytické schopnosti, samostatnost

Výhodou: znalost AutoCAD/Inventor, znalost ruského jazyka

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příspěvek na závodní stravování

Platové podmínky: od 20 000 Kč

Poslední změna:2017-02-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12167520727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - autocad