Asistent po telefonu

ATODA Tábor

Místo práce
Světlogorská 2771/3, 39005, Tábor, Okres Tábor
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 16000 Kč/měsíc, + odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň: kontaktování klientů našich obchodních partnerů, prodejní činnost po telefonu, uzavírání obchodních smluv, evidence dat v databázi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pokud se bojíte nastoupit do práce, protože již máte naplánovanou dovolenou na léto, nebojte, počítáme s tím, vše se dá domluvit.

Informace o náboru

Nabízíme: Měsíční ohodnocení 11 000 – 16 000 Kč, práce vhodná pro absolventy, moderní technické vybavení, zajištění školení interním lektorem na náklady společnosti, nápoje na pracovišti, lokalita pracoviště Sídliště nad Lužnicí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, prodej, administrativa, telemarketing

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: komunikační schopnosti se schopností navazovat vztahy, přirozenou asertivitu, znalost práce na PC (Word, Excel, Internet), smysl pro obchod, pozitivní přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ATODA je českou společností, kterou založili lidé, kteří se již dlouhou dobu pohybují v oblasti kontaktních center (tzv. call center). Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní, profesionální služby založené na individuálním řešení, respektující veškerá specifika zákazníka. Disponujeme týmem profesionálů, kteří jsou schopni splnit nejnáročnější zadání zákazníka a klademe důraz na kvalitu a komplexnost nabízeného řešení při zachování příznivého poměru cena/nabízené řešení.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2118839  Datum zveřejnění: 25.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 11000 - 16000 Kč/měsíc, + odměny