Underwriter (credit risk analyst)

Atradius Credit Insurance N.V., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Rajská 7, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza finančnej situácie spoločností
• Spracovanie odporúčaní a samostatné rozhodovanie o výške poistného krytia
• Priebežné monitorovanie a revízia prideleného portfólia spoločností zo Slovenskej republiky
• Rokovania s korporátnymi zákazníkmi a ich odberateľmi
• Spolupráca na úspešnom rozvoji lokálneho zastúpenia Spoločnosti
• Spracovanie sektorových analýz

• Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
• Atraktívne pracovné prostredie a mladý kolektív pobočky medzinárodnej spoločnosti
• Zodpovednú a samostatnú prácu
• Príležitosť aktívne spolupracovať na výsledkoch celého slovenského tímu
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• 13. a 14. plat, plus ročný bonus viazaný na plnenie plánu
• Stravné lístky
• 5 dni voľna navyše

Záujemcov prosíme o zaslanie Žiadosti o zamestnanie (CV a motivačný list) v slovenčine a v angličtine spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na adresu: [email protected]. Do predmetu emailu uveďte „Underwriter“. Uvedené dokumenty, prosím, pošlite najneskôr do 15.6.2016. Prijímací pohovor sa bude konať čiastočne v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

(bankovníctvo, financie, ekonómia)

Vodičský preukaz

B

• Znalosť finančnej analýzy a schopnosť vyhodnotiť finančnú situáciu firmy
• Znalosť súčasného ekonomického prostredia
• Analytické schopnosti
• Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni (verbálne a písomne)
• Dobré komunikačné schopnosti a aktívna tímová spolupráca
• Schopnosť pracovať samostatne a pod časovým tlakom
• Minimálne 4 ročné skúsenosti v oblasti finančnej analýzi, poprípade riadenia pohľadávok
• Úplné vysokoškolské vzdelanie (bankovníctvo, financie, ekonómia)
• Zvládnutie kancelárskeho balíku MS Office

Spoločnosť Atradius je jednou z najväčších poisťovní pohľadávok a poskytovateľ inkasných služieb na svete s účasťou v 50 krajinách sveta. Atradius poskytuje prístup k úverovým informáciám o viac ako 200 miliónoch spoločností na svete. Produkty spoločnosti Atradius pomáhajú ochraňovať podniky v rámci celého sveta proti rizikám z nezaplatenia v spojení s predajom úverových produktov a služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2578350  Datum zveřejnění: 25.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou