Asistent/ka jednatele, personalista

atx - automotion s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nová 486, 1 2 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:atx - automotion s.r.o., IČ 01882287
Pracoviště:Atx - automotion s.r.o. - ZR, Nová 486/32, 591 02 Žďár nad Sázavou 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost atx-automotion hledá do svého kolektivu zájemce na pozici asistentka jednatele, personalista.

Pracovní náplň:
vedení agendy ředitele společnosti,
příprava dokumentů a podkladů pro jednání,
drobné překlady,
účast na obchodních jednání,
aktivní vyhledávání uchazečů o zaměstnání,
organizace pracovních pohovorů,
administrativní podpora chodu kanceláře.

Požadujeme:
komunikativnost, otevřenost, samostatnost, výborné organizační schopnosti a časovou flexibilitu,
znalost německého a anglického jazyka (znalost německého jazyka podmínkou),
dobrá znalost práce na PC,
řidičské oprávnění skupiny B.

Nabízíme:
Práci v mladém a dynamickém pracovním kolektivu,
prostor pro seberealizaci a vzdělávání,
motivující finanční ohodnocení,
služební mobilní telefon a notebook.

V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturované životopisy na adresu: [email protected] (telefonní kontakt: 724 142 111).

Poslední změna:2016-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 10704630747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou