Dělník/ce

AUDACIO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 277, 696 04 Svatobořice-Mistřín, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 14500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:AUDACIO s.r.o., IČ 25549766
Pracoviště:AUDACIO s.r.o. - provozovna, Nádražní 277/44, Svatobořice-Mistřín, 696 04 Svatobořice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 14500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu: Pracoviště: Svatobořice-Mistřín. Náplň práce: obsluha výrobních technologii společnosti. Zajištění kvalitní výroby dle výkresové dokumentace a pokynů nadřízené osoby, zajištění chodu strojních technologií společnosti. Kontrola množstevní a kvalitativní správnosti vyrobeného výrobku. Udržování pořádku na pracovišti a ve výrobních prostorách.
Požadujeme: vyučení nebo SŠ. Znalost základních měřidel - není podmínkou. Praxe ve výrobě - výhodou. Základní znalost práce na PC. Spolehlivost. Zodpovědnost, pečlivost.
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci. Příjemné pracovní prostředí. Zázemí a jistotu stabilní společnosti. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak nám zašlete životopis na email: [email protected]

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12585790741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity