Content & Project Administrator

Audiolibrix s.r.o.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste kreativní a rádi tvoříte nové věci?

Chcete se raději podílet na změnách a tvořit budoucnost, než jen nasledovat definované postupy? Hledáme Vás!

Nezáleží na tom, zda máte VŠ, nebo jen SŠ. My potřebujeme Vaše schopnosti, ne červené diplomy.

Co u nás budete dělat:

- Komunikovat s partnery, aby věděli, že nám na nich záleží
- Navrhovat kampaně na různorodé akce a projekty, realizovat je a vyhodnocovat
- Propagovat své projekty a jiné skvělé myšlenky na sociálních sítích
- Informovat o průběhu a výsledcích kampaní, aby všichni v týmu věděli, co skvělého se Vám povedlo
- A také spoustu dalších věcí - i když ne úplně všechny budou tak extrémně zajímavé

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?

- 60% práce z domu, 40% kancelář a klienti
- Spolupráce na živnostenský list nebo HPP
- Firemní notebook a telefon
- Kolektiv mladých lidí
- Možnost stále na sobě pracovat
- Flexibilní náplň práce
- Flexibilní pracovní doba
- Flexibilní pracovní místo

Informace o náboru

Na osobní pohovor zavoláme jenom pár nejlepších. Kdo jsou Ti nejlepší? Uchazeči, kteří nás zaujmou už písemně:

Pošlete nám motivační dopis, který nás přesvědčí, že hledáme právě Vás. Nemusíte psát odpovědi, co z výše uvedeného splňujete, to považujeme za samozřejmé. Pište, proč Vás to zajímá. Může to být 1 odstavec, nebo i 2 stránky. Je to na Vás.

Pošlete nám životopis, který něco napoví o Vás samotných. Ale pozor, nehledáme dva diplomy, ocenění pracovník roku, ale něco, co Vás charakterizuje. Jste ti praví pro tuhle práci?

Napište nám něco o Vaší minulosti. Psali jste reklamní texty? Vymysleli jste nejaké skvělé akce nebo produkty? Patentovali jste si obraceč palačinek? Píšete články do časopisu nebo na svůj blog? Zdolali jste Mount Everest? Chceme vědět, kdo jste, ne kým by jste chtěli být, kdyby...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme někoho:

- kdo miluje kreativní práci, literaturu, čtení, technologie a poslech audioknih
- kdo je kreativní, nebojí se přicházet s vlastními nápady a realizovat je
- kdo má rád marketing, sociální sítě i komunikaci s živými lidmi
- kdo chce přinést nové nápady, trendy a má smysl pro humor
- kdo dokáže přijmout zodpovědnost a na koho je spoleh
- koho zajímají nové trendy a kdo neustrnul ve starých způsobech
- kdo si dokáže práci zorganizovat bez ohledu na to, jestli je v kanceláři, doma nebo někde v terénu
- kdo umí používat PC nebo Mac "bez zaváhaní", má k nim vztah a nebojí se jich
- koho baví se neustále něco učit, objevovat a zkoušet
- kdo česky správně umí (gramaticky i stylisticky) - ne jako my!
- kdo miluje psaní kreativních textů a vymýšlení nápadů
- kdo chce využít naplno své dovednosti a nadšení
- kdo nepotřebuje stálý dohled a přidělování úkolů
- kdo nedělá práci jen pro peníze

Nehledáme někoho:

- kdo hledá teplé místečko bez nutnosti něco produkovat
- kdo není technicky zdatný a nevyužívá počítač a další techniku
- kdo nevyužívá sociální sítě
- kdo neumí česky a nebaví ho psát
- kdo je zavalen svými problémy tak, že má málo času na práci
- koho nebaví se v práci učit nově věci a vzdělávat se, kdykoliv to jde
- koho už dva úkoly přivádí do stresu
- koho nebaví čtení, hudba a kultura

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kdo jsme?
Mladý tým s láskou k audioknihám
Odborníci na mluvené slovo
Lidé, kteří chtějí věci měnit

Co nabízíme?
Audioknihy a mluvené slovo
Dramatizace a divadelní představení
Vzdělávací a jazykové tituly
ID: 2020063  Datum zveřejnění: 20.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou