Manažer e-shopu Audioteka.sk

AUDIOTÉKA.CZ s.r.o.

Smetanovo náměstí 222/8, 702 00 Moravská Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ÚKOLY A ZODPOVĚDNOST:
• komunikace s dodavateli
• péče o produkty
• redakce a správa webového obchodu a aplikací
• spolupráce na tvorbě marketingové strategie
• budování firemní značky
• public relations
• sociální sítě

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• zajímavou práci na online projektu s velkým potenciálem
• možnost kariérního růstu společně s firmou
• pružnou pracovní dobu
• motivační finanční ohodnocení
• příjemné nekuřácké pracovní prostředí

Informace o náboru

Životopis zasílejte na [email protected] (DO PŘEDMĚTU, PROSÍM, UVEĎTE NÁZEV POZICE).
VŘ se bude konat 10. 9. 2014.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
• VŠ nebo SŠ humanitního směru, vhodné i pro absolventy
• aktivní slovenština slovem i písmem – absolvent ZŠ a SŠ na slovenských školách
• angličtina na komunikační úrovni
• zájem o moderní informační a komunikační technologie, znalost internetového prostředí
• kulturní rozhled, zájem o knihy a audioknihy výhodou
• vynikající komunikační schopnosti
• cit pro obchod, samostatnost, iniciativa a zdravý úsudek
• nadstandardní počítačové dovednosti, pokročilá znalost MS OFFICE samozřejmostí
• bydliště v Ostravě a nejbližším okolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost provozující obchod audioknih ke stažení do chytrých telefonů a počítačů.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1833046  Datum zveřejnění: 13.8.2014