Řidič kamionu Nemecko

auditorea k.s.

Místo práce
Agátová 3392/5C, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
2.100 Eur + diéty a odmeny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre našu centrálu BTS Spedition GmbH v Nemecku, metropolitnej oblasti Stuttgartu, hľadáme spoľahlivých vodičov z povolania pre vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu. Naše kamióny sú obsadené dvomi vodičmi, ktorí tvoria pevný tím.
Dodávame nový nábytok výhradne do špecializovaných obchodov (žiadne sťahovanie nábytku, žiadne súkromné dodávky).
Odchod našich nákladných vozidiel je týždenne každú nedeľu večer a návrat z pravidla v piatok večer. Víkendy sú zásadne voľné. Doba jazdy a odpočinku, ako aj víkendové prestávky sú zásadne dodržiavané. Počas víkendov ponúkame riadne ubytovanie za veľmi výhodnú cenu. Cez víkend budete mať možnosť navštevovať jazykové kurzy v nemčine. Môžete si vybrať medzi dvoma rôznymi modelmi pracovnej doby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

nemecká pracovná zmluva s nemeckou spoločnosťou podľa nemeckého pracovného práva. Skúšobná doba je dohodnutá na 6 mesiacov, po jej uplynutí nadobúda pracovná zmluva platnosť na dobu neurčitú.
Nástupná základná mzda je 2,100.00 EUR brutto plus bonusy a nezdaniteľné diéty, ako aj netto príspevok na cestu domov v závislosti od vzdialenosti.
Každý vodič obdrží platené 14-dňové tréningové školenie.
Jazdíme na skriňových súpravách (Wechselbrücke), ktoré majú v prieme 2 roky, automatickú prevodovku, najväčšiu kabínu a sú vybavené aj nezávislou klimatizáciou.

Informace o náboru

ŽIVOTOPISY prosím zasielať na emailovú adresu: [email protected] alebo na [email protected]
Telefonický kontakt je možný od 11.7.2016, po tomto termíne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.
Prijímacie pohovory sa uskutočnia 22.7. 2016 v Prahe

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vodičský preukaz triedy C+E
Znalosť nemeckého jazyka
Žiadne fyzické obmedzenia
Zdvorilé vystupovanie
Schopnosť tímovej práce
Čistý register trestov
Školenie č. 95
Žiadne rodinné obmedzenia

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Auditorea je dynamicky rastúca daňovo poradenská, účtovná a audítorská spoločnosť s klientami a partnermi z celej Európy, pôsobiaca na Slovensku a v Rakúsku. Auditorea má skvelý tím odborníkov, je výnimočná svojim priateľským prístupom a ponúka slobodné a inšpiratívne pracovné prostredie.
Staňte sa našou súčasťou.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2629063  Datum zveřejnění: 2.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2.100 Eur + diéty a odmeny