Sociální pracovník/-ice

Aufori, o. p. s. (MPSV)

Akademika Heyrovského 1178, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-15
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (34127)

Pracoviště a kontakty

Firma:Aufori, o. p. s., IČ 01582241
Pracoviště:Akademika Heyrovského 1178/6, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-15
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE
- PP na dobu určitou do 31. 12. 2017 s možností prodloužení, nástup od 15. 3. 2017, místo výkonu práce Královéhradecký kraj (okres dle domluvy)
- Hledáme nového kolegu či kolegyni do terénního programu, ve kterém podporujeme sociální fungování a začlenění lidí, kteří žijí v nepříznivých podmínkách. Pomáháme jim překonat problémy s bydlením, prací, dluhy a péčí o děti, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají vyřešit vlastními silami. S klienty pracujeme především v jejich domácnostech, poskytujeme poradenství, asistenci, doprovody. Služba je poskytována podle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.

- Požadujeme: vzdělání sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách dle Zákona č. 108/2006Sb.; praxi ve službách sociální prevence min v rozsahu 1 roku; trestní bezúhonnost; orientaci v oblasti sociálního vyloučení; ochotu se dále vzdělávat; ochotu cestovat v Královéhradeckém kraji; schopnost práce s lidmi v krizi a jiných náročných životních situacích; schopnost týmové spolupráce

- Nabízíme: práci v prosperující organizaci; možnost podílet se na dalším rozvoji organizace a rozvíjet svůj potenciál; pravidelné supervize, intervize a další odborné vzdělávání; možnost využívat home office; k dispozici pracovní telefon s neomezeným paušálem; práci na dobu určitou s možností prodloužení pracovní smlouvy

- Strukturované životopisy zasílejte do 28. 2. 2017 v elektronické podobě na emailovou adresu [email protected] osobnímu pohovoru budou pozváni pouze uchazeči, kteří budou splňovat výše uvedené požadavky.

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12104740775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou