Programátor .NET

AUGUR Consulting s.r.o.

Místo práce
Vinařská 5a, 603 00 Brno, Brno - město
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
25000-40000 (případně plat podle úvazku a rozsahu prací)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příležitost pro talentované vývojáře SW – absolventy nebo studenty vyšších ročníků VŠ, příp. také programátory se zkušeností, kteří chtějí být u vývoje a servisu aplikací typu benchmarking, elektronický katalog, výpočtové aplikace, CRM systémy. Jedná se o SW aplikace směřující do oblasti veřejného sektoru především sociální oblasti, částečně také do komerční oblasti. Nabízíme rozšíření vědomostí a zkušeností.

* Vývoj SW aplikací
* Technická, systémová a uživatelská podpora stávajících aplikací
* Vývoj samotného kódu (zpracování dat, logika aplikace, ovladače periferií, komunikace)
* Testování aplikací / dílčích částí
* Komunikace s týmem, vedením společnosti a klienty
* Odpovědnost za přidělené úkoly
* Další vzdělávání, zvyšování kvalifikace a dovedností

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Finanční ohodnocení odpovídající znalostem / zkušenostem
* Cílové finanční bonusy
* Pružná pracovní doba + Homeoffice (zaměření na výsledky)
* Stravenky, služební telefon
* Místo výkonu práce Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete svůj životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme obratem kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání v oboru IT, nebo příbuzném
* dobrá nebo částečná znalost programování v prostředí .Net
* schopnost pracovat v týmu i samostatně
Ostatní schopnosti a znalosti výhodou (není podmínkou):
* znalost jazyka C/C++
* znalost Python nebo jiného skriptovacího jazyka
* znalost Java, Android nebo iOS
* znalost komunikačních protokolů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AUGUR Consulting je profesionální českou agenturou, která svým klientům nabízí již více než 20 let komplexní služby v oblasti realizací výzkumu a průzkumu sociologického typu, průzkumu veřejného mínění, průzkumu a výzkumu trhu.
AUGUR Consulting dodává a vyvíjí podle ad hoc požadavků klientů speciální softwarové aplikace především v sociální oblasti, ale také řešení pro komerční subjekty.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2396283  Datum zveřejnění: 15.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000-40000 (případně plat podle úvazku a rozsahu prací)