Programátor .NET

AUGUR Consulting s.r.o.

Místo práce
Vinařská 5a, 603 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30 000–50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příležitost pro vývojáře SW s praxí. Jedná se o vývoj a servis aplikací typu benchmarking, elektronický katalog, výpočtové aplikace, CRM systémy směřující do oblasti veřejného sektoru především v sociální oblasti, částečně také do komerční oblasti. Nabízíme rozšíření obzorů a vědomostí.
Součástí pracovní náplně je:
- vývoj a správa aplikací v prostředí .NET
- vývoj SW aplikací, technická, systémová a uživatelská podpora stávajících aplikací
- správa menší počítačové sítě a hardware
- dílčí grafické práce
- komunikace s týmem, vedením a klienty
- odpovědnost za přidělené úkoly

Zaměstnanecké výhody, benefity

* finanční ohodnocení odpovídající znalostem / zkušenostem
* cílové finanční bonusy
* pružná pracovní doba + homeoffice (zaměření na výsledky)
* stravenky
* místo výkonu práce Brno

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

informační technologie nebo příbuzný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
Java - Základy
Python - Základy
C++ - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AUGUR Consulting je profesionální českou agenturou, která svým klientům nabízí již více než 20 let komplexní služby v oblasti realizací výzkumu a průzkumu sociologického typu, průzkumu veřejného mínění, průzkumu a výzkumu trhu.
AUGUR Consulting dodává a vyvíjí podle ad hoc požadavků klientů speciální softwarové aplikace především v sociální oblasti, ale také řešení pro komerční subjekty.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2894244  Datum zveřejnění: 16.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000–50 000