Telefonní specialista

Aukce energií s.r.o.

K. Světlé 716/1, 628 00 Brno-Líšeň, Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20000-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás Budete dělat?
-Domlouvat a koordinovat schůzky pro naše obchodní zástupce po celé ČR

Informace o náboru

Koho Hledáme?
- Jsi ukecaný/á, rád si povídáš s lidmi
- nebojíš se telefonické komunikace se zákazníkem
- Bude výhodou, pokud jsi již na podobné pozici pracoval/a
- Práce s počítačem ti není cizí
- Tvými přednostmi je pečlivost a zodpovědnost
- Chápeš, že zákazník je na prvním místě

Co nabízíme?
- Budeš pracovat ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- Staneš se členem pohodového kolektivu v našich moderních kancelářích
- Pracovat s námi budeš od pondělí do pátku a to od 8:00 do 16:00 hod.
- U nás budeš pracovat na HPP
- Kariérní růst
- Motivační finannční ohodnocení
- Firemní benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naší hlavní prioritou je začleňování domácností a firem do energetických aukcí, kterými se míní nákupní dynamické výběrové řízení na dodavatele energií.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2845809  Datum zveřejnění: 8.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000-30000