IT analytik junior / Vsetín

Austin Detonator s.r.o.

Místo práce
Jasenice 712, Vsetín, ČR, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Pomoc s podporou uživatelů v oblasti informačních systémů
- Po zaškolení samostatná správa informačních systémů a podpora uživatelů
- Správa databází
- Testování aplikací
- Spolupráce na mezinárodních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavou práci v prosperující a stabilní výrobní společnosti
- Příležitost pro další vzdělávání a profesní růst
- Odpovídající mzdové zařazení
- Zajímavý program zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, poukázky na sportovní a kulturní vyžití a do lékáren, slevy u našich partnerů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

A, B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- VŠ škola se zaměřením na IT nebo SŠ + 2 roky praxe v IT
- Analytické myšlení a profesionální přístup k uživatelům
- Základní znalost nějaké relační databáze
- Základní znalost jazyka SQL
- Zodpovědnost, profesionální vystupování, komunikační a organizační schopnosti
- Schopnost učit se nové věci
- Dobrá znalost anglického jazyka je nutností
- Výhodou je znalost nějakého informačního systému (ERP, BI)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Austin Detonator s.r.o. se sídlem ve Vsetíně (ČR) je významným světovým výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce. Více informací naleznete na našem webu www.austin.cz

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1640650  Datum zveřejnění: 13.5.2014