Technolog - plastikář / Vsetín

Austin Detonator s.r.o.

Místo práce
Jasenice 712, Vsetín, ČR, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
3.8.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Udržuje aktuální technologický postup
Podílí se na zavádění změn ve výrobě a řeší technologické problémy
Zlepšuje kvalitu produktu a snižuje podíl neshodné výroby
Úzce spolupracuje s útvary společnosti (vývoj, konstrukce, nákup, výroba, ...)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zapojení do aplikace plastů ve výbušinářském průmyslu
Profesní růst pod vedením vývojových a produktových pracovníků
Široký program vzdělávání zaměstnanců a jiné benefity
Práci ve stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

plasty, chemie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

A, B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání chemickotechnologického zaměření
VŠ vzdělání může být nahrazeno víceletou praxí v oboru zpracování plastů
Znalost polymerních materiálů a technologie zpracování plastů
Schopnost týmové práce
Aktivní osobnost s touhou poznávat a zlepšovat
Znalost angličtiny (minimálně mírně pokročilý)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Austin Detonator s.r.o. se sídlem ve Vsetíně (ČR) je významným světovým výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce. Více informací naleznete na našem webu www.austin.cz

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2155825  Datum zveřejnění: 24.6.2015