Autoklempíř

Auto Duba Praha

Místo práce
Ořešská 873, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
45.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme automechaniky a autoklempíře do nově otevřeného autosalonu v Praze 5. Pouze kvalitní mechaniky s praxí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme přátelský kolektiv, vedený profesionály. Chceme abyste se do práce těšili a uděláme pro to maximum. Umožníme Vám opravovat si po pracovní době své vozy. Vyžadujeme od vás pečlivou, profesionální a bezchybnou práci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Autoklempíř

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro naše zákazníky je již mnoho let AUTO DUBA PRAHA spolehlivým automobilovým partnerem. Zajišťujeme jakýkoliv vůz podle zadání, potřeb a finančních možností každého z Vás.
ID: 2949509  Datum zveřejnění: 28.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000