Hlavní účetní

Auto Eder s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Chebská 392, 360 06 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Auto Eder s.r.o., IČ 29066476
Pracoviště:Chebská 392/116b, Dvory, 360 06 Karlovy Vary 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: POUZE e-mailem: [email protected]

Hlavní zodpovědnosti:
-Kompletní vedení účetnictví společnosti
-Zpracování pravidelných měsíčních a ročních závěrek
-Účtování přijatých/vydaných faktur, zásob, banky, mezd, majetku a odpisů, vedení pokladny, …
-Zpracování přiznání k DPH a silniční dani, příprava statistických hlášení
-Vylepšování a zefektivňování procesů ve společnosti
-Pravidelný reporting řediteli společnosti

Požadujeme:
-Alespoň 5 let praxe na pozici samostatný(á)/hlavní účetní ve výrobní společnosti
-Praktickou znalost účetní a daňové legislativy
-VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
-Organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
-Schopnost pracovat pod tlakem
-Znalost automobilového odvětví výhodou
-Nutná odpovídající praxe podmínkou
-Znalost AJ i NJ výhodou
-Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hod.

Nabízíme:
-Práci v prosperující stabilní společnosti
-Příjemné pracovní prostředí
-Příspěvek zaměstnavatele na stravování
-Mzda 30 000,-

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11719200792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou