Manažer servisu

AUTO FUTURE, s.r.o. (MPSV)

Okružní 595, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-26
Mzdové podmínky (brutto)
45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací (12214)

Pracoviště a kontakty

Firma:AUTO FUTURE, s.r.o., IČ 25160303
Pracoviště:AUTO FUTURE, s.r.o. - Okružní, Okružní 595, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-26
Mzdové rozpětí:od 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o autorizovaný servis vozidel značek Jeep, Alfa Romeo, Fiat a Kia.
NÁPLŇ PRÁCE:koordinace servisních a garnačnních činností, jednání s dodavateli a pojišťovnami, personalistika, rozvoj, marketing, monitorování trhu, jednání s importem, reporty pro vedení společnosti
POŽADAVKY: vzdělání technického směru, min. 10 let praxe, odolnost vůči stresu, velmi dobré komunikativní schopnosti, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu k firmě, schopnost samostatného rozhodování, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, praxe na podoboné pozici výhodou
NABÍZÍME: zízemí stabilní a prosperující společnosti, práci v moderním prostředí, 5 týdnů dovolené, firemní benefity (služební vozidlo, služební telefon apod.), nástupní plat 45000 Kč
Nábor probíhá výhradně přes emaily. Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis zaslaný na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11878810703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou