Automechanik

AUTO IN s.r.o.

AUTO IN s.r.o., Tovární 2159/3, 568 02 Svitavy, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Údržba, oprava a seřizování motorových vozidel Ford

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí v renomované společnosti s dlouholetou působností na trhu
- Práce na HPP v mladém, dynamickém kolektivu
- Zajímavé platové ohodnocení dle praxe, schopností a zkušeností
- Firemní benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Automobily, servis, automechanik

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Spolehlivost
- Samostatnost
- Analytická schopnost
- Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost AUTO IN s.r.o. vznikla v roce 2000. Za dobu své existence se stala jedním z největších autorizovaných prodejců vozů Ford v České republice. Cílem společnosti je poskytování komplexních služeb spojených s prodejem, provozem a servisem vozů Ford a samozřejmě také maximální spokojenost nových i stávajících zákazníků. V současnosti máme své pobočky v Pardubicích, Liberci, Hradci Králové a v Ostravě. Zprostředkovatele prodeje v Havlíčkově Brodě, České Lípě, Svitavách, Vysokém Mýtě, Poděbradech, Dolním Benešově, Přerově a Novém Jičíně.
ID: 2067726  Datum zveřejnění: 27.6.2016