Šití potahů pro automobily - vyučení není nutné

GLOBAL LABOUR SERVICE s.r.o.

Místo práce
Dělnická 883/46, Havířov - Prostřední Suchá, Okres Karviná
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
12.000 - 14000 - více/měsíc, 12.000Kč nástupní plat, po uplynutí zkušební doby 14.000Kč a více

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šití a finální kompletace potahů opěrky hlavy/opěrky ruky pro auta značky HYUNDAI a KIA.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky 50Kč, Bonus za výkonnost 100 - 1200 Kč, Docházkový bonus, Bonus od vedoucí směny dle produktivity a přístup k práci

Informace o náboru

Firma hledá pracovnice se zkušenostmi s šitím a prací na šicím stroji. VYUČENÍ V OBORU NENÍ NUTNÉ! Firma poskytne zaškolení.
Nástupní plat 12.000Kč po uplynutí zkušební doby (tj. 3 měsíce) 14.000Kč - více
Jedinečná příležitost vydělat si jako šička velice kvalitní peníze - nadstandardní platové podmínky v oboru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

švadlena a šička

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme spolehlivost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, nekonfliktní chování, základní znalost AJ vítáme, není ovšem podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní dynamicky se rozvíjející agentura práce, která působí na českém trhu již od roku 2015.
Naše druhá pobočka Global Labour Service, se nachází v Polsku ve městě Źory

www.agencygls.com.

Naším cílem je zaměstnávat nejenom regionální uchazeče, ale přivést na Český trh práce kvalifikované zaměstnance také ze zahraničí.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2097363  Datum zveřejnění: 17.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12.000 - 14000 - více/měsíc, 12.000Kč nástupní plat, po uplynutí zkušební doby 14.000Kč a více