Šití potahů pro automobily - vyučení není nutné

Auto Trim Czech s.r.o.

Místo práce
Dělnická 883/46, Havířov - Prostřední Suchá, Karviná
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED
Nabízený plat (hrubého)
12.000 - 14000 - více/měsíc, 12.000Kč nástupní plat, po uplynutí zkušební doby 14.000Kč a více

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šití a finální kompletace potahů opěrky hlavy/opěrky ruky pro auta značky HYUNDAI a KIA.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky 50Kč, Bonus za výkonnost 100 - 1200 Kč, Docházkový bonus, Bonus od vedoucí směny dle produktivity a přístup k práci

Informace o náboru

Firma hledá pracovnice se zkušenostmi s šitím a prací na šicím stroji. VYUČENÍ V OBORU NENÍ NUTNÉ! Firma poskytne zaškolení.
Nástupní plat 12.000Kč po uplynutí zkušební doby (tj. 3 měsíce) 14.000Kč - více
Jedinečná příležitost vydělat si jako šička velice kvalitní peníze - nadstandardní platové podmínky v oboru.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

švadlena a šička

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme spolehlivost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, nekonfliktní chování, základní znalost AJ vítáme, není ovšem podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

www.autotrim.cz

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

AUTO TRIM CZECH s. r. o.
Dělnická 883/46
73564 Havířov-Prostřední Suchá

Kontakt

ID: 2097363   Datum zveřejnění: 17.3.2017