Šička - I bez vyučení a zkušeností!!!!

GLOBAL LABOUR SERVICE s.r.o.

Místo práce
Dělnická 883/46, Havířov - Prostřední Suchá, Okres Karviná
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šití a kompletace záhlavků pro auta HYUNDAI ix35 a Kia Sportage.
Předem vyřezané kusy materiálu se sešívají v jeden celek ve 3 operacích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky, osobní ohodnocení, bonusy za jednotlivé operace, každodenní bonusy 5000Kč pro směnu za produktivitu po dosažení denního cíle.

Informace o náboru

Provozovna naproti Globusu v Havířově, v areálu GAS CONTROL. Uchazeči hlaste se na recepci firmy, která vás za námi pošle. Zájemci hlaste se telefonicky na uvedená čísla, nebo na email.

Nástupní plat 12.000/měsíc, poté výdělek od 14.000/měsíc-18.000/měsíc.

V současné době má naše firma 70 zaměstnanců a v nejbližší době se náš tým má rozrůst o dalších 60 zaměstnanců! Proto neváhejte a přidejte se k nám!

Možnost i bez vyučení a praxe na šicím stroji.

Firma si své zaměstnance zaučí sama.

Nespolupracujeme s žádnou agenturou práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

švadlena a šička, I bez vyučení

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odolnost vůči stresu, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní dynamicky se rozvíjející agentura práce, která působí na českém trhu již od roku 2015.
Naše druhá pobočka Global Labour Service, se nachází v Polsku ve městě Źory

www.agencygls.com.

Naším cílem je zaměstnávat nejenom regionální uchazeče, ale přivést na Český trh práce kvalifikované zaměstnance také ze zahraničí.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2186726  Datum zveřejnění: 17.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12000 - 18000 Kč/měsíc