Prodejci nových vozů škoda

Autocentrum Lukáš s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 752, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:Autocentrum Lukáš s.r.o., IČ 26824108
Pracoviště:Masarykova 752, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRODEJCI NOVÝCH VOZŮ ŠKODA
POŽADUJEME: Praxe v oblasti prodeje – výhodou (obchodní dovednosti). Znalost finančních produktů a služeb (pojištění, úvěry, leasing, aj.) - výhodou. Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka - výhodou. Dobré komunikační schopnosti. Reprezentativní vystupování. Orientace na výkon. ŘP sk. B – aktivní řidič. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office). Trestní bezúhonnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Prodej nových vozidel Škoda. Prodej doplňkových služeb – finanční služby pojištění vozidel a doplňky k vozidlům. Péče o stávající zákazníky. Vyhledání nových obchodních příležitostí. Předvádění vozidel. Péče o nabízené vozy.
NABÍZÍME: Perspektivní zaměstnání. Odpovídající mzdové ohodnocení adekvátní výsledkům a pracovnímu nasazení. Komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání. Příjemné a moderní pracovní prostředí. Nástup možný ihned.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 603 831 489, 572 152 999 nebo zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-01-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11984300725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou