Dílenský mistr

Autocentrum Nord, a.s. (MPSV)

Místo práce
České mládeže 594, 460 06 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-20
Mzdové podmínky (brutto)
23500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři v dopravě (43231)

Pracoviště a kontakty

Firma:Autocentrum Nord, a.s., IČ 28714199, http://www.autocentrumnord.cz
Pracoviště:Autocentrum Nord, a.s.-001, České mládeže 594/33, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-20
Mzdové rozpětí:od 23500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Úvazek:
- práce na plný úvazek
- ranní směna: 6,00 -14,30 hod., odpolední 10,00 - 18,30 hod.
Kvalif. předpoklady:
- vyučen automechanik + maturita
- praxe v oboru
- řidičský průkaz skup. "D"
Popis práce:
- přímé řízení kolektivu 10-15 mechaniků-opravářů motorových vozidel, především autobusů zn. IVECO, MAN, SOR
- organizace práce v opravně a v pneuservisu dle potřeb zákazníků
- dodržování zásad BOZP, PO
Nabízíme:
- dobré platové podmínky - nástupní plat 23 500,-Kč/měs.+prémie
- firemní ošacení
- stravenky á 80,-Kč/den
- dovolená v rozsahu 4 týdnů/rok
- možnost osobního růstu
Osobní předpoklady:
- odborná znalost problematiky oprav užitkových vozidel a autobusů
- schopnost řídit pracovní kolektiv, časová flexibilita
Nástup možný ihned
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, e-mailem anebo zašlete přímo svůj profesní životopis.

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12197600718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D