Autoklempíř společnosti

AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Horní lán 445, 783 01 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Karosáři a autoklempíři (72132)

Pracoviště a kontakty

Firma:AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o., IČ 25744631
Pracoviště:Horní lán 445/1, Slavonín, 783 01 Olomouc 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 18000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Horní lán č.p. 445/1, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod.
Náplň práce:
- realizace servisních zakázek - oprava karoserie vozidel.
Požadavky:
- minimálně vyučení v oboru - Autoklempíř
- alespoň 2 roky prokazatelné praxe
- samostatnost, ochotu učit se novým věcem a technologiím
- ŘP skupiny B
- časovou flexibilitu s orientací na výsledek a kvalitu odvedené práce
Nabízíme:
- zaměstnání na plný úvazek
- stabilní zázemí společnosti
- špičkově vybavené pracoviště
- spolupráci s nejsilnější automobilovou skupinou v Evropě
- dobré platové ohodnocení závislé na výsledcích na jednotlivých zakázkách
- zaměstnanecké benefity
V případě zájmu o tuto pozici pošlete svůj strukturovaný životopis POUZE na email [email protected].

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11933730745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B