Servisní poradce - přijímací technik

AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Horní lán 445, 783 01 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-14
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o., IČ 25744631
Pracoviště:Horní lán 445/1, Slavonín, 783 01 Olomouc 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-14
Mzdové rozpětí:od 24000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Horní lán č.p. 445/1, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod.
Náplň práce:
-zajišťuje přímou komunikaci mezi zákazníkem a dílnou
-provádí převzetí a předání vozidel před a po opravě dle firemní strategie
-zpracovává předběžné kalkulace oprav a servisních zásahů
-předání informace o stavu vozidla a provedené opravě na vozidle
-kontroluje celkové provedení oprav a správnost servisních zásahů
-podílí se na rozvoji dlouhodobé servisní strategie firmy, výkonnosti mechanické dílny
-prosazuje budování dlouhodobých vztahů se zákazníky založené na osobní vazbě
Požadujeme:
-minimální SŠ vzdělání
-předešlá praxe na pozici technika servisu
-znalost systému CARIS, ELSA, SAGA a garančních procesů výhodou
-komunikativnost, samostatnost, profesionální vystupování
-ochotu učit se novým věcem s orientací na výsledek
Nabízíme:
-velice dobré platové ohodnocení
-řadu zaměstnaneckých a firemních benefitů
-práce v autorizovaném servise u koncernu VW
-systém pravidelného kvalifikovaného školení
-osobní vzdělávání a možnost dalšího profesního růstu
V případě zájmu o tuto pozici pošlete svůj strukturovaný životopis POUZE na email [email protected].

Poslední změna:2017-02-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12125340762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou