Automechanik

AUTOELEGANCE BRNO, s.r.o.

Místo práce
Hapalova 21, 62100 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
27 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Autoelegance Brno s.r.o., autorizovaný prodejce a servis vozů Honda, hledá vhodného kandidáta pro obsazení pozice: AUTOMECHANIK

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP na dobu neurčitou (po zapracování)
- zázemí stabilní a prosperující společnosti s 22 letou tradicí
- zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu práce
- práce v moderním servisu
- práce v mladém kolektivu
- systém pravidelného kvalifikovaného školení
- zaměstnanecké výhody (stravenky apod.)

Informace o náboru

Profesní životopis s fotografií v českém a jazyce zasílejte na e-mail: [email protected]

Pokud se Vám do 14 dnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní.
V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru (výuční list/maturitní vysvědčení)
- praxe v autoservisu výhodou
- znalost diagnostiky vozů
- samostatnost, zodpovědnost
- vstřícnost a chuť k práci, spolehlivost
- řidičský průkaz B, případně C
- časová flexibilita, fyzická zdatnost, pečlivost
- ochota učit se
- čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme autorizovaným dodavatelem vozidel Honda na českém trhu. Už více než 20 let pečujeme o příznivce této japonské značky a poskytujeme jim služby potřebné pro bezproblémový chod jejich plechového miláčka. O zákazníky se staráme od nákupu nového vozidla včetně zabezpečení jeho financování a pojištění, přes záruční a pozáruční servis až po výkup starších vozidel.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2663201  Datum zveřejnění: 15.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000