Mechanik silniční a odtahové služby

ÚAMK, a.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
09.04.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborné odstraňování závad nepojízdných vozidel na silnicích.
Nakládání a přeprava nepojízdných vozidel odtahovým vozem (nutný profesní průkaz).
Zodpovědné zpracování zakázkových listů a související administrativy.
Komunikace a konzultace s operátory call centra.

Informace o náboru

Nabízíme:
Zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci.
Zázemí tradiční společnosti na trhu asistenčních služeb.
Motivující platové hodnocení.
Práci v terénu s možností pracovních cest do zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

automechanik

Řidičský průkaz

B, C, E

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výuční list v oboru automechanik.
Praxi v oboru.
Ochotu pracovat ve směnném provozu (včetně víkendů, svátků atd.).
Uživatelskou znalost práce na PC – Word, Internet.
Řidičské oprávnění C, E a profesní průkaz.
Ochotu a schopnost se dále vzdělávat.
Částečnou znalost AJ či NJ (není podmínkou).
Solidní vystupování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Aktivní služby motoristům ÚAMK nabízí prostřednictvím své servisní organizace ÚAMK, a. s. a její rozsáhlé sítě „Žlutých Andělů“, která aktivně pečuje o tuzemské i zahraniční motoristy v případě nouzových situací na základě asistenčních dokumentů (Asistenčních karet).

Mezi další aktivity ÚAMK patří prodej tuzemských i zahraničních dálničních kupónů, prodej a servis vozidel, výuka a školení řidičů (amatérů i profesionálů), provozování služeb cestovní kanceláře Autoturist a nabídka vlastních ubytovacích zařízení. ÚAMK vydává pro své členy klubu sofistikovaný motoristický magazín AUTOSTYL ÚAMK, který obsahuje mnoho užitečných rad a poznatků z oblasti motorismu a klubového života. ÚAMK je ryze českou společností s nejdelší tradicí v oblasti asistenčních služeb (pomoci motoristům v nouzi) na území České republiky.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1431193  Datum zveřejnění: 9.3.2015