Operátor callcentra (organizace asistenčních služeb)

ÚAMK, a.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
11.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
23.000 - 27.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Organizace a koordinace asistenčních služeb českým i zahraničním klientům na území ČR i Evropy
- Přijímání příchozích hovorů od českých i zahraničních motoristů v nouzové situaci
- Komunikace se smluvními partnery, autorizovanými servisy a zahraničními asistenčními centrálami
- Zpracovávání související administrativy
- Poskytování informací klientům
- Práce v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci
- Zázemí tradiční společnosti na trhu asistenčních služeb
- Mladý a komunikativní kolektiv
- Možnost profesního růstu
- Motivující platové hodnocení
- Moderní pracoviště v centru Prahy
- Firemní benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Komunikativní znalost AJ či NJ, základní znalost dalšího jazyka výhodou
- Ochotu pracovat ve směnném provozu (včetně víkendů, svátků atd.)
- Uživatelskou znalost práce na PC – Word, Internet, Outlook
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Ochotu a schopnost se dále vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Aktivní služby motoristům ÚAMK nabízí prostřednictvím své servisní organizace ÚAMK, a. s. a její rozsáhlé sítě „Žlutých Andělů“, která aktivně pečuje o tuzemské i zahraniční motoristy v případě nouzových situací na základě asistenčních dokumentů (Asistenčních karet).

Mezi další aktivity ÚAMK patří prodej tuzemských i zahraničních dálničních kupónů, prodej a servis vozidel, výuka a školení řidičů (amatérů i profesionálů), provozování služeb cestovní kanceláře Autoturist a nabídka vlastních ubytovacích zařízení. ÚAMK vydává pro své členy klubu sofistikovaný motoristický magazín AUTOSTYL ÚAMK, který obsahuje mnoho užitečných rad a poznatků z oblasti motorismu a klubového života. ÚAMK je ryze českou společností s nejdelší tradicí v oblasti asistenčních služeb (pomoci motoristům v nouzi) na území České republiky.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1827643  Datum zveřejnění: 31.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000 - 27.000