Pracovník zahraničního oddělení

ÚAMK, a.s.

Místo práce
Na Strži 1837/9, 140 00 Praha 4, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Každodenní komunikace se zástupci mezinárodních federací a se zástupci zahraničních autoklubů
- Zpracovávání pravidelné administrativní agendy
- Organizování projektů s domácími i zahraničními subjekty
- Koordinace pracovníků při zpracovávání a realizování mezinárodních projektů

Informace o náboru

Nabízíme

- Zajímavou práci v příjemném kolektivu
- Zázemí silné tradiční společnosti
- Pravidelné zahraniční cesty
- Lokalita v centru Prahy
- Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdělání
- Výborná znalost AJ a dalšího světového jazyka slovem i písmem
- Časovou flexibilitu, přizpůsobivost
- Prokazatelná praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Aktivní služby motoristům ÚAMK nabízí prostřednictvím své servisní organizace ÚAMK, a. s. a její rozsáhlé sítě „Žlutých Andělů“, která aktivně pečuje o tuzemské i zahraniční motoristy v případě nouzových situací na základě asistenčních dokumentů (Asistenčních karet).

Mezi další aktivity ÚAMK patří prodej tuzemských i zahraničních dálničních kupónů, prodej a servis vozidel, výuka a školení řidičů (amatérů i profesionálů), provozování služeb cestovní kanceláře Autoturist a nabídka vlastních ubytovacích zařízení. ÚAMK vydává pro své členy klubu sofistikovaný motoristický magazín AUTOSTYL ÚAMK, který obsahuje mnoho užitečných rad a poznatků z oblasti motorismu a klubového života. ÚAMK je ryze českou společností s nejdelší tradicí v oblasti asistenčních služeb (pomoci motoristům v nouzi) na území České republiky.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2081883  Datum zveřejnění: 15.4.2015