Mechanik

Automobile Logistics Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 739 51 Nošovice, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-27
Mzdové podmínky (brutto)
13338 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:Automobile Logistics Czech s.r.o., IČ 28433131
Pracoviště:Automobile Logistics Czech s.r.o. - prac. v zóně Nošovice, Nošovice 1, 739 51 Dobrá

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-03-27
Mzdové rozpětí:od 13338 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A11
vyučení v oboru automechanik, ŘP skup. B - aktivní řidič - NUTNOST
50% příspěvek na hromadnou dopravu, letní, zimní a výrobní bonusy (na základě plnění výrobního plánu - 13. a 14. mzda), jednou ročně dochází k přezkoumání znalostí a navýšení mezd, propracovaný systém odměňování a benefitů
kontakt viz výše

Poslední změna:2015-03-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 8668600747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou