Skladník/ce

Autoneum CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
24, 348 02 Bor, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-29
Mzdové podmínky (brutto)
18008 - 24623 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Autoneum CZ s.r.o., IČ 28783174
Pracoviště:Autoneum CZ s.r.o.(CT Park Bor-Nová Hospoda ,hala B4), Nová Hospoda 24, 348 02 Bor u Tachova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-29
Mzdové rozpětí:od 18008 do 24623 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na aktivní využití pracovní doby
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nová Hospoda 24, 348 02 Bor
kontakt po tel. nebo e mailem
osobní kontakt PO-PÁ 10.00-14.00 hod.,
mzda 18008,-Kč až 24623,- Kč -včetně příplatků a prémií
- nakládání a vykládání příchozích/odchozích kamionů
- provádí vstupní kontrolu dodávky (logistická kontrola) a blokuje materiál
- přípava zboží na odvoz kamionem
- bere a dává zboží na správné místo, plně respektuje standardní pracovní dokumenty, návody a základní zásady bezpečnosti FIFO, kvalitu
- zajištění dodávek surovin z produkce linky
- provádí kontroly zásob
- balí a připravuje různé druhy balíků podle specifikace
- dodržuje pravidla 5 S a udržuje sklad v bezpečném a čistém stavu
- optimalizace interních a externích materiálových toků (KAIZEN - nové nápady)
- zavádění LEAN principů
- klade důraz na přesnost, včasné nakládání/vykládání, vnitřní stability procesu, výkonnosti dodavatelů, atd.
- spolupracuje s ostatními odd. - výroba, kvalita, údržba
Požadavky:
- min. střední vzdělání s výučním listem
- praxe min. 1 rok v oblasti logistiky či skladu
- dobrá znalost logistických procesů a LEAN principů
- průkaz na VZV (5 m)
- vhodnější spíše pro muže - fyzicky náročná práce, manipulace s koberci
Zaměstnanecké výhody:
stravenky v hodnotě 85,- Kč, příspěvek na aktivní využití pracovní doby, roční odměna ve výši 20.000,- Kč, po 1 odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené.

Poslední změna:2017-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 12762330741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)