Svářeči plastů

AUTOPLACHTY SPEKTRUM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 501, 696 01 Rohatec, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-08
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:AUTOPLACHTY SPEKTRUM s.r.o., IČ 25544667
Pracoviště:Tovární 501/16, 696 01 Rohatec

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-08
Mzdové rozpětí:od 17000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jízdní výhody, příplatky na životní a penzijní připojištění

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Tovární 501/6, 696 01 Rohatec. ŘP sk. B, NJ, AJ výhodou, flexibilita, loajálnost, technické zaměření (číst s tech. výkresů), praxe ve svařování materiálů, PVC výhodou, svářečský průkaz. Příplatky na životní a penzijní připojištění. Kontakt osobně v Rohatci kolem 9 hod, na mail: [email protected], tel. 518 340 601, 602 762 282 od 6:30 do 15:30 hod.

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12295990728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Zkoušky svařování - plastů
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní
Němčina - Pasivní